Skip to main content

KONTORILAUAD JA BÜROOLAUAD

Kontorilauad, büroolauad, kirjutuslauad, nõupidamistelauad

Kontorilauad on ühe kontorimööbli kõige olulisem osa. Kontori töötajad veedavad oma laudade taga rohkem kui 7 tundi oma tööpäevast.  Kontorilaud peab olema ergonoomiline ja arvestama töötaja omapäradega. Iga sentimeeter töölauast on oluline. Seega, tuleks valida võimalikult mahukas töölaud.

Kontoritöötaja tervis on iga tööandja kõige suurem vara. Premium kontorilaud võimaldab töölauda “sisse sõita” ja toetada küünarnukid kontorilauale. See vähendab pingeid töötaja õlgades. Nii on töötajad tervemad ja produktiivsemad.


KONTORILAUD PREMIUM – 175x120x75cm


Kontorilaud Premium - 175x120/80x75cm

PARIM KONTORILAUD!

Kontorilauad, büroolauad

Kontorilaud Premium on kogu Kompakt Kontorimööbli valiku kõige olulisem toode. Just nii, nagu kontorilaud on iga kontori kõige olulisem toode. Kontoritöötaja veedab kontorilaua taga enamuse oma tööpäevast. Ja selleks on vaja vaid parimat kontorilaiuda.

Kontorilaud Premium on välja töötatud just pikki tööpäevi silmas pidades.  Kontorilaud Premium on enamus konkurentide kontorilaudadest mahukam. Kontorilauda saab nö. “sisse sõita” ja toetada küünarnukid lauale. Nii vähenevad pinged töötaja õlavöötmes.

KONTORILAUAD, BÜROOLAUAD JA KIRJUTUSLAUAD

VALIGE ALLPOOL TOODETE HULGAST OMALE MEELDIV JA TUTVUGE SELLEGA LÄHEMALT LINGI KAUDU. SEALT SAATE SOBIVUSE KORRAL KA SELLE OMALE OSTUKORVI LISADA.

Tellimise 3 lihtsat sammu

Kompakt Kontorimööbli E-poest tellimine on lihtne ja mugav.

Valige soovitud tooted

Valige Kompakt Kontorimööbli e-poest välja teile sobivad tooted. Lisage need ostukorvi ja täitke tellimuseks vajalikud infoväljad.

Oodake arvet

Vaatame iga tellimuse personaalselt üle. Kui teiega 24h jooksul ühendust ei võeta, siis helistage meile telefonil 5154647.

Kiire transport

Laos olevad tooted tarme teile paari päeva jooksul. Tehase laos olevad tooted saame tarnida enamasti nädala jooksul.

TASUTA TRANSPORT

Garanteerime TASUTA tranapordi igale Kompakt Kontorimööbli E-poest tehtud tellimusele.
Kontorimööbel tarnitakse 2 – 5 tööpäeva jooksul kliendile sobivale aadressile täiesti tasuta.

2 AASTAT GARANTIID

Usaldame oma pakutavat kontorimööblit nii palju, et anname kõikidele toodetele 2 aastase garantii! Kui midagi peaks siiski juhtuma, siis remondime või vahetame toote uue vastu.

Kompakt OÜ
TEL: +372 51 54647
info@kompakt.ee

Reg: 12142449
Kmk nr: EE101584328